Ana sayfa

Shenzhen CN Technology Co. Ltd.. Kalite kontrol

Sertifika
Çin Shenzhen CN Technology Co. Ltd.. Sertifikalar
Müşteri yorumları
Konuşma çok profesyonel ve hızlı servisi ile kolay bayrak kalite süper iyi oldu. Almanya'dan sipariş sayıdan daha iyi!!

—— Alex

Ben senin ürünlerimizi çok iyi olduğunu söylemek istiyorum. Ayrıca, tüm öneri için satış sonrası hizmet iyi teşekkür ederiz.

—— Krishna

Ben Alen, biz CNSMT eski müşterisiyiz, güzel tedarikçi ve güzel arkadaşlar, çok kaliteli besleyiciler nozullar ve makineler

—— Alen

Ben sohbet şimdi
qc profili
Kalite sistem belgelendirme, tedarikçinin kalite sistemini denetleyen, değerlendiren ve kaydeden üçüncü tarafa (sosyal belgelendirme kuruluşu) atıfta bulunur. amacı, tedarikçinin kalite sisteminin daha sonra denetim, değerlendirme ve denetleme yoluyla belirli kalite güvence standartlarını karşıladığını kanıtlamak ve tedarikçinin kalite güvencesi yeteneğine bağımsız bir şekilde onay vermektir. Kalite sistem belgelendirme aynı zamanda uluslararası olarak şirket belgelendirme, kalite sistem kaydı, kalite sistem denetimi, vb. Olarak da bilinir. Ulusal "kalite yönetimi ve kalite güvencesi" serisi standartlarına ve kalite sistem ve kalite güvence yeteneklerinin tescil ve sertifikalandırma sertifikalarının düzenlenmesi şeklinde taleplere uygun olduğunu kanıtlamak için. Çin Halk Cumhuriyeti’nin ürün kalite kanunu, ilke olarak, sertifikasyon yönetimini, sertifikasyon yolunu ve sertifikasyonun amaçlarını, bölüm ii’nin 9. maddesinin ürün kalite denetimi ve yönetimi.

Sertifikalar
 • Çin Shenzhen CN Technology Co. Ltd.. Sertifikalar

  Standart:CE

  Sayı:85636511465

  Yayımlanma tarihi:2010-03-04

  Bitiş tarihi:2022-07-28

  Kapsam/Aralık:SMT EQUIPMENT

  Tarafından verilen:DIKN

İletişim bilgileri
Shenzhen CN Technology Co. Ltd..

İlgili kişi: Mrs. lizzy

Tel: +8613537875415

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)