Shenzhen CN Technology Co. Ltd..
Müşteri memnuniyeti, kurumun ebedi takibidir.

Sorumluluk kalitenin güvencesidir,

Kalite, kurumun hayatıdır.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerSMD led pcb kurulu

Serigrafi ile Profesyonel Çok Katmanlı SMD LED PCB Kurulu - Ekran Baskılı

Serigrafi ile Profesyonel Çok Katmanlı SMD LED PCB Kurulu - Ekran Baskılı

  • Professional Multilayer SMD LED PCB Board With Silk - Screen Printed
  • Professional Multilayer SMD LED PCB Board With Silk - Screen Printed
 • Professional Multilayer SMD LED PCB Board With Silk - Screen Printed

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Çin
  Marka adı: cnsmt
  Sertifika: CE
  Model numarası: SMD led pcb kurulu

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 1
  Fiyat: negotiation
  Ambalaj bilgileri: tahta kutu
  Teslim süresi: 5-7 iş günü
  Ödeme koşulları: T/t, Western Union
  Yetenek temini: 10 ad/gün
  Şimdi başvurun
  Detaylı ürün tanımı
  Marka:: CNSMT Modeli: Elektronik baskılı devre kartı
  Ağırlık:: 0,5 kg Sağlama süresi:: Leylek
  Ambalaj:: kutusu Koşul: çalışma
  Güç: 110V / 220 Ödeme vadeli: T / T, Paypal, Westernunion tüm izin verilir
  Vurgulamak:

  smd led circuit board

  ,

  electronic printed circuit board

  Profesyonel Serigrafi Baskılı PCB Kurulu Üreticisi 10 katmanlı Çok Katmanlı PCB Kurulu FR4 Yüksek TG Prototip kurulu qui


  Hızlı detay

  Ünlü fabrika üretimi elektronik çamaşır makinesi PCBboard

  PCB kurulu Meclis kurulu, elektronik bileşenleri ile baskı devre kartı

  SMT / DIP PCB kartı OEM / ODM hizmeti, PS4 PCB kartı montajı

  Gelişmiş flash bellek usb pcb kurulu, Çok Katmanlı SMT / SMD PCBA baskılı devre kartı tasarım hizmeti ile PCB

  94v0 pcb kurulu üreticisi PCB Meclisi Fabrika, SMT DIP servisi ile özel pcbmanufacturer

  UL ve RoHS LED PCB Üreticisi Profesyonel PCB tasarımı, 94V0 Alüminyum Plaka Samsung 5630 led smd pcb kurulu

  Çin Shenzhen OEM elektronik Baskılı devre kartı üreticisi, PCB kurulu SMT montaj PCBA

  özellik

  Ürün adı: SMD LED PCB Kartı
  İçin kullanılır: SMT FABRİKASI Elektronik Devre Kartı
  Garanti: 1 yıl
  gönderi havayla
  Teslimat süresi: 1-2 gün
  Ana pazar Bütün dünya

   

  Uygulama

  Dönüştürücü editörü
  Yüksek hızlı bir analog-dijital dönüştürücü (ADC), genellikle bir analog ön uç PCB devre sisteminin en temel bileşenidir. Analog / dijital meta dönüştürücünün performansı sistemin genel performansını belirlediğinden, sistem üreticileri genellikle analog / dijital dönüştürücüyü en önemli bileşen olarak görür. Bu makale, ultrason sisteminin ön ucunun çalışma prensibini ayrıntılı olarak açıklayacak ve analog / dijital dönüştürücünün içindeki rolünü özel olarak tartışacaktır.
  PCB, ultrason sisteminin ön uç PCB devresini tasarlarken, üreticilerin uygun alışveriş yapmak için bazı önemli faktörleri dikkatle göz önünde bulundurmaları gerekir. Tıbbi personelin doğru tanı koyup koymayacağı, bu süreçte analog PCB devresinin kritik rolüne bağlıdır.
  Analog bir PCB devresinin performansı, kanallar arası karışma, sahte serbest sinyal dinamik aralık (SFDR) ve toplam harmonik bozulma gibi birçok farklı parametreye bağlıdır. Bu nedenle, hangi analog PCB devresinin kullanılacağına karar vermeden önce üreticiler bu parametreleri detaylı olarak düşünmelidir.
  Örnek olarak bir analog / dijital dönüştürücüyü alarak, seri LVDS sürücüsü gibi gelişmiş bir PCB devresi eklenirse, PCB devre kartı azaltılabilir ve elektromanyetik dalgalar gibi gürültü girişimleri bastırılabilir ve bu da PCB'nin daha da geliştirilmesine yardımcı olur. sistemin tasarımı. Minyatür, yüksek performanslı ve tam özellikli ultrason sistemi ürünlerinin üretimi, pazarın, amplifikatörler, analog / dijital dönüştürücüler ve küçük paketlerle daha iyi entegrasyon ile düşük güçlü analog IC'lerin üretimini talep etmeye devam etmesine neden olmuştur.
  sistem görünümü
  Ultrason görüntüleme sistemi şu anda en yaygın kullanılan ve en gelişmiş sinyal işleme aracıdır ve tıbbi personele doğru tanı koymada yardımcı olabilir. Ultrason sisteminin ön ucunda, analog / dijital dönüştürücüler ve düşük gürültülü amplifikatörler (LNA'lar) gibi PCB devrelerini işlemek için son derece hassas analog sinyaller kullanılır. Bu analog PCB devrelerinin performansı, sistem performansını belirlemede kilit bir faktördür.
  Ultrasonik cihazlar radar veya sonar sistemlerine çok yakındır, ancak farklı frekans bantlarında (aralıklarda) çalışır. Radar, GHz (gigahertz) aralığında, sonar kHz (kHz) aralığında ve ultrason sistemi MHz (megahertz) aralığında çalışmaktadır. Bu cihazların prensibi neredeyse ticari ve askeri uçaklarda kullanılan dizi anten radar sistemi ile aynıdır. Radar sistemlerinin PCB tasarımcıları, daha sonra ultrason sistemi PCB tasarımcısı tarafından benimsenen ve geliştirilmiş olan aşamalı direksiyon ışını biçimlendirici dizileri ilkesini kullanır.
  Tüm ultrasonik sistem cihazlarında, nispeten uzun bir kablonun sonunda (yaklaşık 2 metre) bir multipleks dönüştürücü vardır. Kablo 256 mikro koaksiyel kablo içerir ve ultrasonik sistemdeki en pahalı bileşenlerden biridir. Ultrason sistemleri genel olarak birkaç farklı probla donatılmıştır, böylece operasyondan sorumlu sağlık personeli taranan görüntünün alan gereksinimlerine bağlı olarak uygun dönüştürücüyü seçebilir.
  Görüntü üretimi
  Tarama işleminin ilk adımında, her bir dönüştürücü bir darbe sinyali üretmek ve sinyali iletmekle sorumludur. İletilen nabız sinyali insan vücudundaki dokudan yüksek frekanslı ses dalgaları şeklinde geçer. Ses dalgalarının iletim hızı genellikle 1 ila 20 MHz arasındadır. Bu nabız sinyalleri insan vücudunda zamanlamayı ve kalibrasyon tespitini başlatır. Sinyal vücut dokusundan geçtiğinde, bazı ses dalgaları dönüştürücü modülüne geri yansır ve dönüştürücü bu ekoların potansiyelini tespit etmekten sorumludur (dönüştürücü sinyali gönderdikten sonra derhal açılıp kapanacaktır. modu almak için). Yankı sinyalinin gücü, insan vücudundaki Yankı sinyalinin yansıma noktasının konumuna bağlıdır. Doğrudan deri altı dokusundan yansıyan sinyal genellikle çok güçlüdür ve insan vücudunun derin bölümünden yansıyan sinyal çok zayıftır.
  Sağlık ve güvenlik yasaları, insan vücudunun dayanabileceği maksimum radyasyon miktarına göre belirlendiğinden, mühendis PCB tarafından tasarlanan elektronik alıcı sistem son derece hassas olmalıdır. İnsan epidermisine yakın hastalık alanında, buna yakın alan diyoruz ve yansıyan enerji yüksek. Bununla birlikte, eğer hastalık alanı, uzak alan olarak adlandırılan insan vücudunun derin bir bölümünde ise, alınan yankı son derece zayıf olacaktır ve bu nedenle 1000 kat veya daha fazla büyütülmelidir.
  Uzak alan görüntü modunda, performans sınırı alıcı bağlantıda mevcut olan tüm gürültüden gelir. Dönüştürücü / kablo düzeneği ve alıcı sistemin düşük gürültülü amplifikatörü, en büyük iki harici gürültü kaynağıdır. Yakın alan video modunda, performans sınırlaması giriş sinyalinin boyutundan kaynaklanmaktadır. Bu iki sinyal arasındaki oran, ultrasonik cihazın dinamik aralığını belirler.
  Zaman faz dönüşümü, genlik ayarı ve akıllı kümülatif yankı enerjisi gibi bir dizi alıcı sayesinde, yüksek çözünürlüklü görüntüler elde etmek mümkündür. Dönüştürücü dizisinin zaman kaymasını kullanmak ve alınan sinyalin genliğini ayarlamak, cihazın tarama pozisyonunu sabit nokta gözlemleme fonksiyonuna sahip olmasını sağlayabilir. Sitenin farklı bölümlerinin serileştirilmiş gözlemlerinden sonra, ultrasonik aletler birleşik bir görüntü oluşturabilir.
  Dijital dalga, sinyal kombinasyonunu tamamlayabilir. Dijital bir dalgada, vücuttaki bir noktadan yansıyan yankı sinyalleri önce her kanalda depolanır, sonra öncelik sırasına göre düzenlenir ve eşcinsel bir sinyale sabitlenir ve sonra toplanır. Birden fazla analog / dijital dönüştürücünün çıkışlarının toplanması işlemi, kanal içindeki gürültü birbiriyle ilişkili olmadığından kazancı artırabilir. (Not: Analog dalga oluşturma tekniği temelde eski bir yöntem haline gelmiştir ve modern olanların çoğu dijital dalga oluşturmayı kullanır). Görüntü, dönüştürücü sisteme en yakın simülasyon katmanını örnekleyerek, depolayarak ve birlikte dijitalleştirerek oluşturulur.
  DBF sistemi, hassas kanal ve kanal eşleştirmesi gerektirir. Her iki kanal da VGA (video grafik dizisi) gerektirir ve bu, A / D dönüştürücü cihaz geniş dinamik aralığı idare edecek kadar büyük ve makul maliyet ve düşük güç tüketimi sağlayabilene kadar devam eder.
  Görüntü modu
  1. Gri Tonlamalı görüntü - temel siyah beyaz görüntüler üretir
  Görüntü, 1 mm kadar küçük birimlere bölünecektir ve görüntü, enerji yayarak ve bu geri dönen enerjiyi (daha önce tarif edildiği gibi) tespit ederek oluşturulacaktır.
  2. Doppler (Doppler) - Doppler modu, ekoların frekans ofsetini izleyerek çeşitli ortamlarda hareket eden nesnelerin hızını tespit etmek için kullanılır. Bu ilkeler, kandaki ya da vücuttaki diğer sıvıların akışını incelemek için uygulanır. Bu teknik vücuda bir dizi ses dalgası fırlatmak ve sonra yansıyan dalgalar üzerinde hızlı bir Fourier dönüşümü (FFT) yapmaktır. Bu hesaplama ve işleme yöntemi, insan vücudundan gelen sinyal frekansı bileşenlerini ve bunların akışkan hızı ile ilişkilerini belirleyebilir.
  3. Ven ve Arteryel Desenler - Bu yöntem, Doppler görüntüleri ve gri tonlama desenlerinin bir birleşimidir. Doppler kayması tarafından üretilen ses sinyalinin işlenmesiyle hız ve ritim elde edilebilir.

  İletişim bilgileri
  Shenzhen CN Technology Co. Ltd..

  İlgili kişi: Lizzy wong

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

  Diğer ürünler